de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Vanzator Produse Proaspete

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte psihologice: activ, da dovada de spirit de echipa, rezistenta la stres, orientat catre client, ospitalier
Calificare: scoala primara, pregatire profesionala de vanzator
Cunostinte: tehnici de vanzare
Experienta profesionala: de preferat

Descrierea jobului

Satisface clientul, propunandu-i produse si preturi corespunzatoare cu asteptarile lor.
Participa la cresterea cifrei de afaceri si asigura performanta segmentului prin ascultarea, convingerea si satisfacerea exigentelor clientilor, urmand procedurile de vanzare stabilite in magazin.
Umple standurile, punand in valoare produsele si asigurand aspectul ingrijit si curatenia segmentului
Demonstraza politete in relatiile cu clientii

Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent în 17 tari, cu peste 3.700 magazine si aproape 350.000 de angajati.

Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, în cartierul Titan, iar în prezent Auchan România numără 33 de hipermarketuri, o retea de magazine MyAuchan si 10.000 de angajati.

Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi.Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul direct pe acest site sau creeaza-ti cont pe site-ul www.auchan.ro, sectiunea Cariera.

Expirat
Vanzator Produse Proaspete  -  Auchan TITAN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles