Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Vanzator produse naturiste prin telefon

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-capacitatea de a intelege si de a empatiza cu clientii;
-abilitati foarte bune de comunicare si de vanzare;
-orientare catre solutii;
-spirit de vanzator:
-experienta anterioara in vanzari sau relatii cu clientii reprezinta un avantaj;
-experienta in telemarketing reprezinta un avantaj;
-o dictie foarte buna reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

-salariu lunar fix 2 000 lei net plus bonusuri din vanzari. Cu bonusuri, se poate ajunge pana la 10 000 lei;
-integrarea intr-o echipa tanara, dinamica si pozitiva;
-oportunitatea de a te dezvolta;
-posibilitatea de avansare;
-doar program full time (indisponibil part-time).
-program L-V intre 09-18.

Adresata tuturor oamenilor ce doresc sa sustina un stil de viata sanatos, compania noastra ofera o gama variata de produse si remedii naturiste in tratarea a diverse afectiuni.

Expirat
Vanzator produse naturiste prin telefon  -  Theta Shop SRL