Publicat 13 Dec 2017 | Reactualizat 10 Ian 2018 | Expiră 13 Ian 2018

Vanzator Polivalent

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm o persoană dinamică, serioasă și responsabilă pentru a se alătura echipei din magazinul nostru din Arad.

Pentru a reuși în această misiune este nevoie de:

- Experiență în domeniu - reprezintă un avantaj;
- Orientare și deschidere către client;
- Responsabilitate și seriozitate;
- Dinamism și spirit de inițiativă;
- Flexibilitate și spirit de echipă.

Descrierea jobului

În calitate de vânzător polivalent, principalele tale responsabilități vor fi:

- Cunoașterea și punerea în valoare a produselor din magazin;
- Verificarea produselor primite și a calității acestora;
- Respectarea regulilor de curățenie și de igienă aferente magazinului;
- Interacţiunea permanentă cu clienţii,
- Încasarea produselor la casele de marcat,
- Vei lucra într-un mediu de lucru plăcut şi dinamic,
- Vei fi în permanentă relaţionare cu clienţii,
- Vei colabora cu toţi colegii.

- Colectivul este tânăr şi vesel,
- Atmosfera este interactivă şi prietenoasă.

Beneficii :

- Salariu+bonuri de masă,
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
- Mediu de lucru tânar şi plăcut,
- Dinamism,
- Stabilitate.

11 ani de experiență, peste 800 de colegi în 11 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria, Ucraina și Tunisia. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali:

Comercial
Financiar-Contabil
Resurse Umane
Logistică și Transport
Support și Dezvoltare IT

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.
Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 11 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

Expirat
Vanzator Polivalent  -  Veo Worldwide Services