de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2006 | Reactualizat 26 Nov 2006 | Expiră 20 Nov 2006

Vanzator magazin

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare tehnice sau economice, experienta in vanzari constituie un avantaj
persoana prezentabila, dinamica, responsabila si ordonata, gandire organizata, analitica, flexibila, abilitati de comunicare
cunostinte solide despre domeniul comercial
cunostinte operare PS

Descrierea jobului

prezentarea, promovarea si vanzarea produselor companiei
verificarea marfii existente in magazin si in depozit
urmarirea cresterii volumului de vanzari

produce si comercializeaza fire si tesaturi din fire de sticla

Expirat
Vanzator magazin  -  FIROS SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles