de ani Fără Frică...

Publicat 01 Oct 2008 | Reactualizat 30 Oct 2008 | Expiră 01 Nov 2008

VANZATOR MAGAZIN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta n vnzari poate constitui un avantaj
• Abilitati de comunicare si negociere;
• Capacitate de asimilare noi cunostinte, orientare catre client.
• Cunostine PC (Word, Excel)
• Fluenta n exprimare;

Descrierea jobului

Prezentarea si vnzarea directa a produselor catre client.
• Informarea si ndrumarea clientilor n alegerea cea mai potrivita.
• Gestionarea ncasarilor.
• Asigura calitatea serviciilor de vnzare oferite clientilor.
• Expune produsele corespunzator tehnicilor de mercantizare si face demonstratii
clientilor pentru a demonstra calitatea, caracteristicile si tehnicile de utilizare ale
diferitelor produse.
• Asigura afisarea preturilor n raion, corect si vizibil.
• Participa activ la inventare
• Completeaza si ataseaza certificatul de garantie al produsului la vnzarea acestuia
asigurandu-se n prealabil ca produsul este n stare de functiune.
• Asigura executarea operatiunilor de caserie;
• Efectueaza ncasari si plati cu numerar;
• ntocmeste documentele justificative privind ncasarile si platile cu numerar;
• Participa la training-urile de vnzari si formare profesionale

Infiintata in 1992, GIPO este una dintre cele mai importante firme de comert cu produse pentru pescuit, vanatoare, camping si sport.

Compania GIPO este liderul pietei romanesti de articole pentru petrecerea timpului liber. Suntem prezenti de peste 15 ani alaturi de dumneavoastra, iar misiunea noastra este de a va oferi produse de calitate si consultanta in alegerea acestora.

Echipa GIPO
Universul timpului tau liber

Expirat
VANZATOR MAGAZIN  -  SC. EGIBO PROD IMPEX .SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles