Vanzator magazin specializat bauturi

VINTASTIC SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Se cauta vanzator cu experienta si cunostinte in domeniul comertului, in special cu bauturi(dar nu este condiție eliminatorie);
Pasiunea si implicarea in activitatea zilnica va fi apreciata;
Apreciem spiritul practic, memoria vizuala si dorinta de a munci;
Aspectul ingrijit si motivatia sunt un plus;
Sa nu fie implicat in alte activitati ce pot afecta prezenta la program;
Dispus la program in ture pe timpul weekendului.

Descrierea jobului

- vanzatorul trebuie sa fie deschis la nou, sa asimileze informatii noi despre produse si piata pe care activeaza;
- vanzatorul trebuie sa cunoasca produsele;
- sa promoveze produsele si sa impulsioneze vanzarile.

RESPONSABILITATI:
- raspunde de informarea clientilor;
- raspunde de rezolvarea problemelor si satisfacerea cerintelor clientilor;
- raspunde de rapoartele financiare zilnice si periodice;
- raspunde de reumplerea raftului;
- ordoneaza rafturile pe categorii de produse;
- sa respecte programul de lucru;
- sa pastreze curatenia la locul de munca, aspectul magazinului;
- intocmeste NIR-uri si Registrul de casa;
- efectueaza operatiuni de incasari si plati casierie;
- asigura predarea incasarilor;
- raspunde la sarcinile verbale sau scrise ale superiorului.

Puncte de lucru Calea Dudesti si Drumul Fermei Popesti Leordeni.
Program de lucru 1 zi cu 1 zi și 1 weekend cu 1 weekend.

Magazin specializat de vinuri si bauturi spirtoase. Se vand bauturi imbuteliate si vin vrac.
Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022