Vanzator Magazin Bijuterii (m/f)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• Cu experienta in vanzari;
​• O persoana serioasa, punctuala, corecta si responsabila;
​• Abilitati de comunicare cu clientii și de organizare;
​• Persoana placută, cu inițiativă si atitudine pozitiva;
​• Companie cu obiect principal de activitate vanzarea bijuteriilor din metale pretioase cu/ fara pietre semipretioase.
​• Spirit de echipa si flexibilitate;

Descrierea jobului

• Se implica activ in procesul de vаnzarе a produselor comercializate in mаgazin.
​• Trаteaza cliеntii cu promptitudine, sеrviаbilitаtе si respect, pеntru a pаstrа o conduitа civilizata, chiar si in conditiile unor clienti considerati dificili.
​• Utilizeaza echipamentele din magazin: laptop, casa de marcat, POS, imprimanta etc.
​• Raspunde de corectitudinea intocmirii tuturor actelor financiar-contabile din magazin: registru de casa, NIR, monetar, depunere numerar banca, etc.
​• Raspunde de gestiunea comuna a marfurilor din magazin.
​• Intocmeste necesare de marfa in functie de necesitatile magazinului.
​• Receptioneaza marfa, o expune la raft si verifica preturile de vanzare.
​• Mentine ordinea si curatenia in magazin.
​• Se preocupa permanent de lucrul in echipa si incurajeaza acest lucru pentru atingerea obiectivului magazinului, maximizand vanzarile si profitul.

Beneficii: salariu motivant, bonusuri pentru performanta.

Companie cu obiect principal de activitate vanzarea bijuteriilor din metale pretioase cu/ fara pietre semipretioase.
Publicat 23 iun. 2021 Expiră 23 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos