Vanzator (m/f)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam pentru magazin Inmedio Kaufland Slatina Garii :
  • Persoana sociabila, responsabila si cu initiativa;
  • Bune abilitati de comunicare si cunostinte utilizare PC.
  • Disponibilitate la program de lucru si in weekend-uri.
  • Experienta in vanzari retail poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Relatia directa cu clientii magazinului inmedio
  • Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor oferite de magazinul inmedio
  • Consilierea clientilor cu sfaturi si recomandari
  • Atitudine activa in vanzari si promptitudine in servire
  • Respectarea si mentinerea standardelor si procedurilor de lucru
  • Gestionarea stocului de marfa
  • Intocmirea documentelor si rapoartelor specifice

Descrierea companiei

SC OPTIM DIGITAL POLIGRAFIC SRL
Publicat 19 oct. 2021 Expiră 26 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos