Publicat 24 Iul 2017 | Expiră 24 Aug 2017

Vanzator/Logistic (Slatina, Iasi, Suceava)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Independent, întreprinzator, responsabil, meticulos;
Spirit de iniţiativă şi atitudine pro-activă in rezolvarea problemelor;
Atitudine pozitivă, orientare spre rezultat si adaptabilitate la conditiile de stres;
Aptitudine, disponibilitate de a învăţa lucruri noi si de a face faţă provocărilor

Descrierea jobului

vanzarea produselor noastre;
• scanarea produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea lor;
• raspunderea solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, etc.;
• primirea marfii, verificarea livrarii;
• aranjarea marfii in magazin;
• eliberarea produselor si verificarea integritatii acestora;
• rezolvarea reclamatiilor.

Descrierea companiei

Salariu conform schemei salariale;
Activitate independentă si responsabilă;
Oportunitate de dezvoltare personală si profesională;
Activitate intr-o companie dinamică aflată in expansiune;
Siguranţă si stabilitate;
Mediu de lucru si colectiv plăcut;
Alte avantaje pentru angajaţi.

Company details:

SPORTISIMO RO SRL face parte din grupul Sportisimo, grup care debutează expansiunea în afara Cehiei şi Slovaciei. Sportisimo a început activitatea in Cehia in anul 1999 şi a devenit leader de piaţă în segmentul echipamentelor sportive, îmbracamine, încaltaminte cu peste 120 de magazine în care se regăsesc produsele: Nike, Adidas, Salomon, Puma, Reebok, Head, Fischer, Fila, Coleman şi altele.
În 2014 Sportisimo a demarat strategia de dezvoltare internaţională in Europa de Est debutând in ţari precum România si Polonia. În acest sens, cautam persoane ambiţioase, responsabile şi cu spirit de echipă care sa corespundă strategiei Sportisimo in România.

Expirat
Vanzator/Logistic (Slatina, Iasi, Suceava)  -  SPORTISIMO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles