Vanzator+Livrator cofetarie - 2500 Net

LARA CAKE - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Obligatoriu experienta Vanzare/Casa de marcat/POS minim 2 ani;
• Obligatoriu experienta Livrator/Distributie minim 2 ani;
• Obligatoriu permis conducere Categoria B;
• Persoana dinamica, comunicativa si cu spirit de echipa;

Descrierea jobului

Programul de lucru - 12 ore/zi:
O saptamana: 3 zile din saptamana: 08:00 - 20:00
A doua saptamana: 4 zile din saptamana: 08:00 - 20:00
(se lucreaza inclusiv in weekend iar zilele de lucru vor fi stabilite in urma interviului)

Responsabilitatile asociate postului de vanzator:
- Deschiderea turei/spatiului;
- Intampinarea si comunicarea intr-un mod politicos cu clientii din cofetarie (ridicari comenzi, preluare comenzi, vanzare);
- Preluarea si vanzarea produselor din vitrina;
- Comunicarea in permanenta cu departamentele interne prin intermediul aplicatiei whatsapp;
- Sarcini specifice de ingrijire a spatiului;
- Inchiderea turei (casa de marcat, pos, raportul intern specific).

Responsabilitatile asociate postului de livrator:
- Livrarea comenzilor intrate in aceeasi zi prin serviciul "Livrare rapida" din website;
- Intampinarea si comunicarea cu clientii intr-un mod politicos;
- Livrarea produselor in conditii de igiena maxima si conditii optime;
- Incasarea contravalorii produselor livrate.

Practic, noul coleg va fi la vanzare dar va si livra comenzile intrate in aceeasi zi prin serviciul "Livrare rapida", cu produse disponibile din vitrina.

Beneficii:
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei;
- Laborator dotat cu echipamente de ultima generatie;
- Laptop din partea firmei;
- Livrarea cu masina firmei;
- Telefon de serviciu;
- Colaborare pe termen lung.

Cofetarie recunoscuta pentru calitatea produselor si serviciilor sale.
Detaliile despre produsele oferite de cofetarie se pot vizualiza pe pagina web: https://www.LaraSweets.ro/
Informatii suplimentare se pot obtine la telefon: 0753.631.541 - Sorin
Publicat 20 ian. 2022 Reactualizat 17 feb. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos