VANZATOR IN MAGAZIN DE HAINE

SECONDTEXTILIASAM 2010 SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- spiritul de echipa
- atitudinea pozitiva
- cunoasterea modei actuale
- experienta in domeniul: vanzari haine
- experianta la manipularea casei de marcat

Descrierea jobului

Daca iti plac hainele, urmaresti moda,si iti place sa te ocupi cu satisfacerea nevoilor clientilor, atunci te invitam sa faci parte dintr-o echipa dinamica, la Eliana mall cu:
- salariu atractiv si competitiv
- bonusuri de haine si diverse premii- deservirea clientilor
- experianta la manipularea casei de marcat - este obligatoriu
- aranjarea si punerea hainelor pe rafturi
- receptionare si gestionarea marfii

SecondTex este una dintre cele mai importante companii de pe piata de imbracaminte second-hand din Romania. Lucreaza cu mai multi de/Ofera loc de munca la mai multi de 250 de angajati. In prezent, dispunem de 24 de magazine in 8 judete.
Publicat 13 Sept. 2022 Expiră 13 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.