de ani Fără Frică...

Publicat 08 Nov 2006 | Reactualizat 07 Dec 2006 | Expiră 09 Dec 2006

Vanzator gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii medii / superioare
-experienta relevanta de lucru in relatie directa cu clientii;
-atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
-experienta in comercializarea materialelor de constructii reprezinta un avantaj;
-cunostinte de operare PC;

Descrierea jobului

-raspunde de primirea, pastrarea si eliberarea de bunuri de gestiune;
-expune marfa pe expozoare si standuri;
-ofera clientilor si potentialilor clienti informatii cu privire la produsele comercializate;
-participa la receptia cantitativa si calitativa, precum si la inventarierea periodica a marfii;
-verifica existenta etichetelor de pret la toate produsele destinate vanzarii;
-pachet salarial competitiv;
-mediu de lucru atractiv;
-integrare intr-un colectiv tanar si dinamic.

Societatea este pe piata materialelor pentru finisaje de 5 ani, timp in care s-a dezvoltat permanent. Gama de produse este completa iar structura personalului urmeaza a se extinde. Suntem o echipa tanara, cu posibilitati mari de promovare.
In prezent, avem 2 puncte de depozitare si doua puncte de vanzare, motiv pentru care intentionam sa gasim vanzatori profesionisti pentru desfacerea produselor pe piata.

Expirat
Vanzator gestionar  -  S.C. GESSO GROUP S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles