de ani Fără Frică...

Publicat 03 Feb 2006 | Reactualizat 26 Feb 2006 | Expiră 06 Mar 2006

vanzator gestionar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte de operare PC
Permis de conducere, minim categoria B si experienta
Cunostinte de marketing / politici comerciale
Cunostinte minime de contabilitate primara (intocmire Factura Fiscala, Chitanta, Aviz de Insotire a Marfii)
Stagiul militar satisfacut
Disponibilitate pentru perioada de proba platita 1 saptamana
Persoana onesta, constiincioasa, comunicativa

Descrierea jobului

Tine evidenta stocurilor la depozitul punctului de desfacere şi răspunde de gestiunea acestora
Întocmeşte facturile pentru vânzările directe care se realizează prin punctul de desfacere al firmei
Încasează instrumentele de plată de la clienţii direcţi (numerar sau cecuri), le centralizează şi le transmite la Departamentul contabil de la sediul central al societăţii
Întocmeşte registrul de casă, răspunde de ţinerea corectă a soldului zilnic, îndosariază şi trimite săptămânal la sediul central documentele primare contabile
Promovează produsele comercializate la nivelul punctului de desfacere
Comunică conducerii firmei solicitările, opiniile şi sesizările clienţilor

Mediu dinamic de lucru, pachet salarial atractiv în functie de nivelul volumului vanzarilor realizate si oportunitatea unei cariere de succes, sustinută si de permanenta îmbunătătire a nivelului profesional prin training intern.

PROFILUX S.A. este prima firma care a lansat pe piata romaneasca a constructiilor sistemele de profile pentru finisaj. In cei 11 ani de cand activeaza în acest domeniu, firma si-a consolidat relatiile cu principalii producatori din Comunitatea Europeana si a creat o larga retea de distributie la nivel national.

Profilux S.A. are Centrul Logistic National in Bucuresti si puncte de lucru la Lugoj, Craiova, Piatra Neamt, Cluj. Firma distribuie profile din PVC, aluminiu eloxat de inalta calitate, alama, inox, pentru finisarea colturilor ceramice, etansatoare, praguri / treceri de pardoseala, protectii pentru trepte, profile de dilatatie, plinte, glafuri, stergatoare profesionale.

Pentru mai multe detalii vizitati www.profilux.ro.

Expirat
vanzator gestionar  -  profilux sa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles