de ani Fără Frică...

Publicat 07 Aug 2008 | Reactualizat 01 Sep 2008 | Expiră 03 Sep 2008

VANZATOR GESTIONAR

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana serioasa, dinamica, cu simtul responsabilitatii.
- Dorinta de a muncii
- Initiativa
- Placerea de a lucra direct cu clientii.
Cerinte:
- Absolvirea cursului de vanzator( constituie avantaj)
- Experienta in vanzari constituie avantaj
- Recomandare de la ultimul loc de munca
- Cazier juridic
- Adeverinta medic de familie(apt ptr.munca)
- Rezistenta lde a muncii in conditii de stres

Descrierea jobului

- Raspunde de marfa pe care o are in gestiune
- Intocmeste Lista necesar, zilnic
- Verifica termenele de valabilitate a prod. de pe raft si le aranjeaza pe sortimente,pune preturi.
- Ofera informatii, cu amabilitate clientilor.
- Colaboreaza cu furnizorii
Beneficii:
- Salariu PESTE mediu
- Carte de munca
- Prime,in functie de rezultatul evaluarilor periodice
- Analize medicale
- Scolarizare periodica
- Siguranta locului de munca

Firma a fost infiintata in 1994,Brasov, si este in continua dezvoltare.Punctul de lucru este situat in zona Astra.
Comercializeaza produse alimentare/nealimentare.
Programul de lucru este de la ora 07-15; 15-23; 23-07\'( deci, in trei ture).
Momentan exista 11 angajati.

Expirat
VANZATOR GESTIONAR  -  Sc Brasur Sercom SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles