Publicat 04 Oct 2019 | Expiră 04 Nov 2019

VANZATOR FITOFARMACIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg sau colega care sa se alature echipei in urmatoarele conditii:
- Studii de specialitate in agronomie/biologie medii sau superioare;
- Experienta in vanzari
- Cunoasterea notiunilor de baza in agricultura/horticultura;

Descrierea jobului

- Vanzarea directa a produselor ;
- Vanzarea accesorilor de gradinarit;
- Consultanta acordata cumparatorilor pentru alegerea produselor;
- Gestiune proprie;

Beneficii:

Pachet salarial competitiv;
Salariul adaptat la nivelul cerintelor de pe piata muncii;
Stabilitate financiara asigurata prin plata integrala a salariului;

Expirat
VANZATOR FITOFARMACIE  -  SC.AGROFLORPROD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles