Publicat 03 Oct 2020 | Reactualizat 02 Nov 2020 | Expiră 03 Nov 2020

Vanzator FITOFARMACIE - DB IF AG GR PH TR - magazin agricol

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana cu studii agricole,
dintr-o localitate cu potential agricol,
din judetele Dambovita, Ilfov, Arges, Giurgiu, Prahova, Teleorman

Este necesara diploma de BAC sau licenta in domeniul agricol, biologic, biochimic sau silvic

Daca aveti una din aceste calificari, le puteti transmite la adresa: [email protected]
Scrieti in CV profilul absolvit si detalii despre studii (despre liceu) la adresa: [email protected]

Lucreaza aproape de casa, intr-un cunoscut lant de fitofarmacii, magazine agricole!

Descrierea jobului

Vanzare si consiliere clienti in magazin agricol tip FERMIERUL - fitofarmacie.

Oferim:

  • salariu
  • bonuri de masa
  • decontare transport
  • telefon si calculator
  • contract de munca, concediu legal de odihna
  • instruire si certificare la locul de munca
  • posibilitatea de a lucra in localitatea de domiciliu
  • fara restrictii de varsta

Chemical Agro este de 23 de ani principalul distribuitor de marfuri pentru agricultura in zona Dambovita, cu sediul central in Targoviste, avand peste 55 de angajati.

Cele 23 fitofarmacii ale noastre se numesc FERMIERUL, sunt magazine agricole in care se gasesc pesticide, seminte, ingrasaminte si alte produse necesare in agricultura, in: Targoviste, Racari, Poiana, Crovu, Ionesti, Brezoaia, Visina, Lunguletu, Oncesti, Voinesti, Slobozia Moara, Titu, Comisani, Bucsani, Razvad, Finta Mare, Dobra, Gaesti in Dambovita, Trestieni in Giurgiu si in curand in alte zone cu potential agricol.

Expirat
Vanzator FITOFARMACIE - DB IF AG GR PH TR - magazin agricol  -  CHEMICAL AGRO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles