VANZATOR – DECORATOR FLORAL ( Salariul: 2000 - 3000 Ron )

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie in primul rand sa isi doreasca foarte mult sa lucreze in acest domeniu, sa ii placa si sa faca fata muncii in echipa, sa fie ambitionat de provocari, punctual, serios, responsabil, flexibil.

Totodata el trebuie sa acumuleze cu usurinta informatiile si sa le puna in practica

- Experienta in comert si in vanzari reprezinta un avantaj;

- Angajam persoane fara experienta in domeniu cu asigurare de training.

Descrierea jobului

- serveste cu multa amabilitate clientii si ii informeaza pe acestia asupra produselor;

- preia comenzile clientilor (telefonic, in magazin sau online);

- intretine plantele si florile precum si celelalte materiale decorative;

- asigura curatenia interna si externa a magazinului si buna functionare a acestuia;

- asigura un design adecvat al magazinului, in tendinte;

- asigura o aprovizionare corecta a magazinului de la depozit;

- incaseaza de la clienti si intocmeste monetarul;

- se informeaza permanent de noutati in domeniu;

Toate acestea sunt menite sa asigure indeplinirea responsabilitatii privind atingerea targetului lunar stabilit pentru fiecare magazin.

Program de lucru : 10-18 - Luni-Vineri

The Million Roses este o companie cu prezenta internationala care se ocupa cu aranjamente florale in cutii, si cu cadouri exclusiviste.
Va oferim salariu fix + bonusuri, orar fix , și salariu foarte motivant! Te asteptam !
Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos