Vanzator Covoare Manuale

Galeria Buhara S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Chef de lucru , cunostinte PC, FB Instagram. Conditie fizica buna, unele piese pot fi destul de grele de manipulat...

- Manipulare marfă
- Casierie
- Amabilitate și serviabilitate cu clienții
- Serioși
- Punctuali
- Harnici
- Restul se învață!

Descrierea jobului

13 salarii si comisioane lunare

Renumele de care se bucura Galeria Buhara se datoreaza in mare parte si clientilor nostri. In 2010 am adus pe piata o combinatie de stiluri calitati si culori din toate zonele in care se innodau covoare manuale. Piata fiind impartita in doua la ora aceea; cu alte cuvinte clientii puteau opta intre un dealer iranian si unul turc, respectiv sa-si aleaga ori covoare turcesti ori persane. Este evident ca ambele variante erau foarte bune. Dealerul turc a inchis din pacate de cativa ani afacerea. Fiind noi pe piata, si venind dintr-o alta zona culturala, dar cu un mare bagaj de cunostinte in domeniul acesta, am incercat sa diversificam oferta si credem ca am reusit.
Publicat 7 Sept. 2022 Expiră 7 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.