Vanzator comercial

SC IOSKANIR SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Rolul tau:
  • Sa comunici eficient cu clientii in magazin (si la telefon cand va fi necesar)
  • Orientat spre cunoastere si dobandire de abilitati/cunostinte noi
  • Intelegi ca munca in echipa este un avantaj
  • Mentii ordinea si curatenia la locul de munca
  • Vei gestiona corespunzător activitatea de la casa de marcat
  • Te vei asigura ca rafturile sunt aranjate si pline de marfa mereu
  • Să fii punctual/a și rezistent/a la stres
  • Implicare si flexibilitate

Descrierea jobului

Cunostinte minime:
  • Pachetul Microsoft Office
  • Studii medii spre superioare
  • Activtiate casa de marcat
  • Abilitati de vanzare

Program de lucru:
  • Luni-Vineri: 09:00-17:00
  • Sambata: 09:00-13:00

Punct de lucru:
  • Brasov, jud. Brasov

Beneficii:
  • Salariu poate avea o crestere in functie de performanta si implicare
  • Masa calda asigurata in valoare de 15 lei
  • Cafea/apa plata la discretie
  • Imbracaminte marca Husqvarna asigurata

Descrierea companiei

Cine suntem?

Dealeri Husqvarna cu experienta pe piata muncii de mai bine de 10 ani atat in domeniul de vanzari cat si de service-are. Pentru detalii intra pe site-ul nostru: www.ioskanir.ro
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos