Publicat 01 Sep 2021 | Reactualizat 17 Sep 2021 | Expiră 01 Oct 2021

Vanzator/are

5 posturi

Candidatul ideal

FA PARTE DIN ECHIPA NOASTRA DACA:

Esti un fan al modei, urmaresti tendintele, iti place sa experimentezi si sa mixezi.
Esti o personalitate dinamica si zambitoare si iti place sa comunici.
Vrei sa lucrezi printre tineri si oameni pozitivi.
Este usor sa lucrezi cu oameni intr-o echipa.
Iti place sa ajuti, sa consiliezi si sa incurajezi.
Vrei sa inveti si sa te dezvolti.
Visezi sa construiesti stiluri si sa stabilesti tendinte.

Daca recunosti in tine aceste trasaturi si calitati, atunci esti omul nostru!
Daca va recunoasteti in descriere, puteti aplica la fata locului, la magazinul Mercari dorit sau prin sectiunea de aplicatii. Vom contacta toti solicitantii aprobati pentru interviu.

* Toate informatiile furnizate de dvs. sunt protejate in sensul GDPR si vor fi utilizate exclusiv in scopurile acestei selectii.

Descrierea jobului

VA OFERIM:

Oportunitati de securitate si dezvoltare profesionala.
Un mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara cu sarcini interesante.
Prima ocazie de a vedea si de a alege din toate colectiile noi si de a cumpara cu o reducere suplimentara.
Pregatire profesionala pentru dezvoltarea potentialului pe care il aveti - in detrimentul Mercari
Contract de munca si asigurare, cu remuneratie reala si bonus din vanzari.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Mercari - Trade Srl este parte integranta din Mercari Bulgaria LTD si este una dintre companiile cu cea mai rapida crestere din Romania si Bulgaria. In circa 10 ani, am construit un lant de mare succes de peste 33 de magazine cu peste 100.000 de articole in care oferim imbracaminte, incaltaminte si accesorii, atat pentru branduri de masa, cat si pentru branduri de designer. Pana in prezent, avem peste 12000 de oameni la cumparaturi in fiecare zi, toti uniti printr-o singura idee: Adora moda si isi dau seama ca avand reducerile de la Mercari, oricine isi poate permite sa poarte haine de calitate.

Vanzator/are  -  SC MERCARI-TRADE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles