Publicat 03 Aug 2019 | Expiră 03 Sep 2019

Vanzator/are magazin de produse cosmetice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam personal talentat care sa fie competent, creativ, cu un caracter impecabil, atitudine pozitiva si excelente abilitati de comunicare.
Motivatia, determinarea, seriozitatea si lucrul in echipa sunt atributele care definesc candidatul ideal.
Sa fie capabil de a comunica cu clientii si de a le da informatiile necesare privind produsele de cofetarie si patiserie;Sa se adapteze usor in functie de situatie si sa fie deschis catre noi idei si persoane;
Persoane cu sau fara experienta in domeniul vanzarii produse de cofetarie si patiserie , dinamica, serioasa si dornica de a lucra intr-un mediu placut.

Descrierea jobului

- Activitati de vanzare a produselor cosmetice si de infrumusetare: creme antirid, sampoane profesionale, produse pentru ingrijirea corpului.
- Gestiunea marfurilor si monitorizarea permanenta a stocurilor;
- Activitati tipice de gestiune;
- Mentinerea curateniei in zona de lucru;
- Informarea clientilor cu privire la oferta generala de produse ,dar si a promotiilor atunci cand este cazul.

DERMACOS este pe piata din 1991 si iese in evidenta pentru folosirea materialelor originale si de calitate superioara. Fabrica noastra este localizata in Marcianise, Caserta, si are o suprafata de 2000 metri patrati. Prioritatea noastra principala este aceea de a fi originali si de a cauta si dezvolta mereu substante active pentru a indeplini toate cerintele clientilor nostri.

Cea mai mare gama a noastra, RETINOL COMPLEX ULTRA LIFT este realizata din nevoia de a gasi un compromis corect intre inovatiile pentru ingrijirea pielii si cererile clientilor. Aceasta gama este dezvoltata pe o serie de substante pe baza de retinol, careia, ulterior, ii sunt adaugate diferite elemente active, in functie de efectul pe care dorim sa il obtinem.

Expirat
Vanzator/are magazin de produse cosmetice  -  Active Software Solutions SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles