Vanzator/are cu experienta în Iulius Mall Timisoara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre!

Cautam o persoana serioasa si responsabila dar in acelasi timp cu o fire dinamica si ambitioasa.

Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
Bune abilitati de comunicare si relationare

Iti oferim salariu atractiv si un mediu de lucru foarte placut.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-Participare activa la procesul de vanzare
-Evidenta produselor, a stocului si comunicarea activa cu depozitul central
-Receptionarea, depozitarea si eliberarea cu documente legale a produselor
-Gasire de solutii pentru cerintele clientilor
-Dorinta de crestere constanta a vanzarilor
-Promovarea corespunzatoare a produselor
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022