VANZATOARE/VANZATOR IN MAGAZIN DE LUX DIN MALL BANEASA

Enigma Fashion - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-minim studii medii
-persoana sociabila cu abilitati in comunicare verbal si nonverbal
-energica,spontana si cu initiativa
-orientare catre client si cu experienta in relationarea cu clientii
-experienta de minim 1 an
-disponibilitate de lucru si in weekend

Descrierea jobului

Beneficii:
-contract de munca pe perioada nedeterminata
-pachet salarial motivant
-decontare transport
-program de lucru in 2 ture
-pachete de vacanta (1 an +)
-pregatire profesionala sustinuta prin training-uri si informatii de specialitate
-posibilitati de promovare profesionala si dezvoltare a carierei
-mediu de lucru elegant
Responsabilitati:
-consilierea clientilor
-cunoasterea amanuntita a produselor, promovarea si vanzarea acestora
-aranjarea produselor
-promovarea colectiilor
-monitorizarea stocurilor
-punctualitate si ordine in magazin

BABYLON este un renumit brand italienesc, ce reuseste sa interpreteze modul de a fi al femeii moderne,combinand în colecțiile sale de imbracaminte si accesorii conceptul de originalitate,confort si feminitate.
BABYLON înseamnă o atenție constanta la nevoile doamnelor și domnișoarelor pasionate de moda și evoluția outfit-ului feminin.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022