Publicat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iul 2019

VANZATOARE SIBIU,BUCURESTI, BRASOV,CLUJ - CATO

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

poate castiga incepand de la 2500* lei daca indeplineste conditiile de mai jos:

-Este serios-ă
-Rezista la stres,si are spirit comercial
-Este o prezenta placută si are limbaj ingrijit
-Persoana ambitiosă comunicativă
-Are putere de convingere
-Abilitati estetice

- *BUCURESTI

BENEFICII:

  • Prime de sarbatori (in functie de performante)
  • Bonusuri de performanta
  • Cresteri salariale raportate la vechime
  • Bonus de targhet
  • Primesti 400 lei pentru fiecare persoana adusa in firma
  • Transport asigurat pentru persoana din afara orasului

Descrierea jobului

**FULL-TIME

PUNCTE LUCRU:

►BUCURESTI AFI COTROCENI

►BUCURESTI CENTRU VECHI

►BRASOV CENTRU VECHI+CORESI

►CLUJ Vivo

PROGRAM:

2 schimburi :
sch 1(L-V) -week liber
sch 2-(L-V)-week lucrător

**PART-TIME:

SALARIU:

►Bucuresti
►Brasov
►Cluj

Intre 1000 si 1500 net ( in mana )
In funcție de program

PROGRAM:

Vineri:14:00-22:00
Sambata-12:00-22:00
Duminica-14:00-22:00

Pentru magazinele CATO din Bucuresti ,Brasov si Cluj, recrutam personal care:
- Promoveaza produsele brandului conform metodelor implementate de companie
- Se asigura in permanenta ca magazinul este aranjat conform metodelor de prezentare si comercializare implementate de companie
- Ofera consiliere eficienta clientilor
- Atrage si fidelizeaza clientii prin serviciile de buna calitate
- Receptioneaza articolele primite in magazin conform avizelor, impreuna cu seful de magazin
- Aprovizioneaza in permanenta magazinul din depozit, pe masura vanzarilor
- Participa la inventare lunare si anuale in magazin
- Intretine ordine si curatenia in magazin si depozit

SC CAMI-CLOD IMPEX srl si-a inceput activitatea in anul 1999. Actualmente compania realizeaza o cifra de afaceri de 6 milioane euro, are 100 angajati, centru logistic si administrativ la Brasov si o retea de vanzari dezvoltata in 3 orase din tara

Expirat
VANZATOARE SIBIU,BUCURESTI, BRASOV,CLUJ - CATO  -  SC CAMI-CLOD IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles