Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Mar 2019 | Expiră 31 Mar 2019

Vanzatoare Mall Promenada

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pe cine dorim in echipa?
* Sa ajunga in mai putin de 30 de minute la locul de munca - asa incat sa se poata respecta programul;
* Experienta anterioara intr-un Mall este un avantaj, dar nu este necesar;
* Experienta cu casa de marcat este un avantaj, dar nu este necesar;
* Persoana carismatica, deschisa, vesela;
* Fara alte angajamente care ar interfera cu programul;

Alte detalii
Produsele noastre sunt absolut delicioase, dar trebuie testate fiindca publicul larg nu cunoaste genul acesta de gustare. Tocmai de aceea vom oferi mostre la stand, pe langa vanzarea propriu-zisa. De aceea trebuie ca persoana in cauza sa fie deschisa si comunicativa.

Am inceput Ohvaz fiindca voiam sa manancam altceva de dimineata si la pranz. Fara covrigi, fara junk food, fara bani aruncati pe geam. Daca ai aceleasi idei si vrei sa faci parte dintr-o firma ambitioasa, te asteptam la un interviu!

Descrierea jobului

Program si salariu
* 9:45 - 22:00 (12 ore pe zi), turele se vor discuta, probabil doua zile da, doua zile nu;
* contract de munca nedeterminat;
* munca se va desfasura la etajul 2 in Mall Promenada, la food court, dar intr-o zona mai putin aglomerata, pe o insula;

Ne poti gasi site-ul cautand pe Google "ohvaz" sau ne poti descarca aplicatia de pe Google Play cu acelasi nume. Pe scurt, vindem produse de tip gustare, sanatoase, satioase, dar totodata delicioase: ovaz cu lapte de migdale, budinca de chia, sucuri naturale.
Folosim ingrediente premium, afisam numarul de calorii, suntem un colectiv mic, dar ambitios.

Expirat
Vanzatoare Mall Promenada  -  APLICATII ANDROID PLUS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles