VANZATOARE MAGAZIN INCALTAMINTE - RAIMOND - BUZAU

RAIMOND IMPEX - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- orientare catre clienti. Informeaza si indruma clientii
- implicare si initiativa
- identificarea si intelegerea nevoilor si dorintelor acestora;
- spirit comercial, seriozitate si dinamism;
- prezenta placuta si limbaj ingrijit;
- rezistenta la stres.

Adresa unde se va desfasura jobul: BUZAU-CENTRUL COMERCIAL GALERIA MALL-tel.0744626330

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate;
- realizarea de activitati administrative: aprovizionarea rafturilor, emiterea de comenzi pentru actualizare stoc, evidenta si gestiunea stocurilor, registru de casa zilnic;
- incasarea contravalorii produselor si eliberarea tuturor documentelor justificative la vanzare (bon fiscal, factura la cerere, certificat de garantie etc.)
- participarea la inventarele periodice cu ocazia promotiilor de sarbatori sau alte evenimente.

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- 1.700 NET - salariul inregistrat integral la ITM
- bonus individual pentru depasirea targetului;
- program de 8h pe zi

Te asteptam cu mare drag in echipa noastra!

Descrierea companiei

COMERT CU INCALTAMINTE IN MAGAZINE SPECIALIZATE
Publicat 12 mai 2022 Expiră 23 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos