Publicat 13 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Vanzatoare magazin de panificatie/lucrator comercial

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ELDI MARESTE ECHIPA! Cautam colege pentru magazinele din Tirgu Mures

- Minim studii medii;
- Experienta de lucrator comercial.
- Bune cunostinte privind documentele specifice de gestiune;
- Cunostinte operare PC in vederea evidentei computerizata a stocurilor;
- Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.
- Disponibilitate pentru lucrul în 2 schimburi
- Cunoasterea limbii maghiare reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Activitati de vanzare a produselor alimentare in magazinele proprii ale companiei;
- Gestiunea marfurilor si monitorizarea permanenta a stocurilor;
- Intocmirea documentelor specifice activitati cu gestiune;
- Urmăreşte datele de valabilitate ale produselor şi face rotaţia la raft a produselor;
- Indepartează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;
- Participă la acţiunile comerciale din magazin;
- Răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire;
- Asigură curăţenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor

Beneficii:
-PACHET SALARIAL MOTIVANT - in functie de realizari
-bonuri de masa de 15 lei/zi lucratoare
-posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist

SC ELDI BRUTARIA SRL s-a infiintat in anul 1996 si a deschis primul magazin propriu în Septembrie 2000. In urmatoarea perioada compania s-a concentrat pe extinderea retelei care s-a dezvoltat cu o viteza impresionanta. In total avem 55 de magazine in judetele: Mures, Cluj, Harghita si Sibiu.

Expirat
Vanzatoare magazin de panificatie/lucrator comercial  -  SC ELDI BRUTARIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles