Publicat 19 Mai 2014 | Reactualizat 03 Iun 2014 | Expiră 04 Iun 2014

vanzatoare, gestionare, casiere

6 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte :
-minim 21 ani
-minim studii medii (diploma de bacalaureat)
-persoana dinamica, motivata, responsabila
-abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor sau determinare in acumularea cunostiintelor intr-un timp cat mai scurt

Descrierea jobului

Responsabilitati :

-cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
-consilierea clientului in alegerea produsului dorit
-gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor
-mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului.
-organizarea echipei de vanzare ( pentru sefa de tura sau magazin)

Beneficii :

-se asigura training de pregatire pe postul ocupat in raport cu specificul activitatii desfasurate.
-posibilitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu si de promovare in functii superioare pentru cei care au demonstrat abilitati de conducere.
-pachet salarial motivant compus din salariu fix, bonuri de masa, comision, prime periodice pentru cei cu rezultate deosebite.
-mediu de lucru placut, feminin

"You & Me", una dintre firmele de referinta pe piata bijuteriilor in Romania a reusit sa se impuna prin diversitatea produselor oferite, calitatea serviciilor puse in slujba clientilor, dar mai ales prin lansarea celor mai noi trenduri in materie de bijuterii pe piata romaneasca. Pentru noi nu exista decalaj de fus orar intre Milano si Bucuresti..
Si pentru ca vrem sa fim cei mai buni, avem nevoie de tine, de energia si profesionalismul tau !
Reteaua magazinelor" You & Me" va veni si in orasul tau.

Expirat
vanzatoare, gestionare, casiere  -  YOU & ME EXIM