de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 04 Apr 2019

Vanzatoare coffee shop

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana vesela si cu atitudine pozitiva sa ne completam echipa la Peppelemon!
Profilul cautat:

persoana responsabila, serioasa, punctuala, cu o integritate psihica foarte buna
aspect placut si ingrijit
spirit organizatoric si de lucru in echipa
bune abilitati de comunicare si relationare
disponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele de week-end
persoana orientata catre clienti si nevoile lor Experienta nu e obligatorie, dar este nevoie de rabdare si disponibilitate de a face lucrurile conform standardelor locatiei.
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Ce face un angajat Pepperlemon :

deschide si inchide locatia
poarta uniforma locatiei (sort)
intampina, comunica si relationeaza cu clientii din magazin intr-o maniera amabila, calda si prietenoasa
relationeaza cu clientii si identifica metoda potrivita de prezentare a produselor
recomanda produsele din magazin conform nevoilor acestora
promoveaza si vinde corespunzator produsele oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare
identifica ocaziile de a vinde si produse complementare
asigura receptionarea produselor din punct de vedere calitativ si cantitativ conform facturii
aseaza marfurile si face inventare
expune produsele la raft, se asigura ca au etichete de pret
cantareste, aseaza marfa in ambalaj, incaseaza contravaloarea produselor si emite bonuri fiscale
are grija pe tot parcursul programului de lucru de aranjarea corecta si aspectuoasa a marfurilor
isi ajuta colegii de echipa
asigura si mentine un mediu de lucru curat
Orar Pepperlemon de luni pana duminica 07:00-22:00

Beneficii:

program bun de lucru, aproximativ 170 de ore/luna, in ture de 8 ore cu 2 zile libere pe saptamana
carte de munca pe perioada nedeterminata
spor de week-end
orele suplimentare se platesc
salariu de 1800 lei + bonuri de masa in valoare totala de 400 lei, platit o data pe luna in data de 15, fara intarzieri!
garantam seriozitate, conditii bune de munca, ambient placut

Pepperlemon este un coffee shop cochet si modern, care deserveste un complex imobiliar nou situat in apropierea Arcului de Triumf.
Am deschis acum 4 ani locatia si am imbunatatit constant produsele si calitatea lor, precum si echipa, in scopul oferirii celor mai bune servicii.
Ne adresam unei categorii deosebite de clienti (in special persoanelor care locuiesc in complex dar nu numai).
Interviurile se programeaza la locatie pentru o cat mai buna prezentare a activitatii.

Expirat
Vanzatoare coffee shop  -  Pepperlemonlight Bistro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles