Publicat 04 Sep 2019 | Reactualizat 18 Sep 2019 | Expiră 04 Oct 2019

VANZATOARE accesorii de dama in Afi Cotroceni O zi da una nu

1 post

Candidatul ideal

In Afi Cotroceni ,salariu 1900 in mana NET, o zi lucratoare – o zi libera

Tipul Magazinului:Accesorii de dama (clame,cercei,genti,curele etc...)
-Angajatul ideal trebuie sa dea dovada urmatoarele aptitudini:
-Seriozitate
-Puctualitate
-Spiritul de echipa
-Abilitatii de comunicare
-Puterea de convingere
-Experienta in vanzari sau in relatia cu omu
-Abilitati estetice (adica aranjarea produselor in magazin)

Descrierea jobului

Oferim:Salariu fix 1900 lei (salariu de start )NET in mana + bonusuri
Garantam seriozitate,conditii bune de munca,
Bonusuri
Contract de munca pe perioada nedeterminata de timp.
Ambiant placut situat in Mall Afi Cotroceni.
Crestere salariala dupa trei luni, o anumita perioada de timp.
Program de lucru :
O zi lucratoare – o zi libera
Luni – joi,duminica 10:00 - 22:00
Vineri – sambata 10:00 – 23:00 (in aceste doua zile decontam taxi)
Nu suntem interesati de persoane care vor sa lucreze part-time .

Firma care se ocupa cu comercializarea accesoriilor de dama in diferite centre comerciale din Bucuresti ...

In magazinele Clasic Day tu esti in centrul atentiei, intrigand prin aparatia sa, fie ca esti rebela, copilaroasă sau sofisticata iti vei regasi accesoriile potrivite cu starea ta de spirit.

Acesoriile sunt cele care te invita sa visezi, sa transmiti mai mult, acestea iti exprima personalitatea : tonică, energică, veselă, învingătoare sau pasională te vom ajuta sa ii cucereşti pe loc.

VANZATOARE accesorii de dama in Afi Cotroceni O zi da una nu  -  SC.CLASIC DAY-RM.SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles