Vanzari

Elysee Impex Srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Asistent Vanzari / Sales Support
- cunostinte de operare PC (nivel avansat)
- studii superioare finalizate (cu licenta)
- persoana comunicativa, dinamica, organizata
- cunoasterea limbii engleze nivel avansat (scris si vorbit)
- abilitati de negociere, rezistenta la stres

Descrierea jobului

- Stabilire de intalniri pentru colegii din departamentul de vânzări, prin efectuare de apeluri către potențiali clienți.
- introducere contacte noi in baza de date
- efectuarea de desk research-uri in vederea extinderii bazei de date de clienti pe domenii de activitate
- Scanare facturi/acte contabile și arhivarea lor
- Asigurarea biroului cu materialele necesare (birotica-papetarie) si produsele de protocol
- Efectuarea activitatilor de protocol
Activitatea se desfasoara la birou.

Ne-am început activitatea în 2011 prin vânzare de mobilier de calitate către hoteluri, restaurante și spații de birouri.
Sediul principal al firmei se afla la București.
Obiectivul nostru este sa creștem alături de o echipa plina de creativitate, energie și ambiția de a se dezvolta.
Valorile la care tinem si ne definesc sunt: Respectul pentru clienti, Calitatea, Promptitudinea, Consecventa, Spiritul si munca de echipa, si, nu in ultimul rand, Creativitatea.
Daca esti o persoana motivata de autodepasire, organizata, inventivitate si profesionista in tot ceea ce intreprinzi, te asteptam sa te alaturi echipei noastre!
Publicat 8 nov. 2021 Reactualizat 6 dec. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos