Publicat 24 Sep 2019 | Reactualizat 22 Oct 2019 | Expiră 25 Oct 2019

VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

BANAT ENGineers caută un nou angajat pentru departamentul vânzări.

Avem următoarele cerințe pentru această poziție:
Abilitați de comunicare și persuasiune în comunicarea telefonică (exclusiv cu reprezentanți ai companiilor)
Plăcerea de a socializa
Spirit de observație, dinamism, gândire comercială, eficiență și inițiativă
Încredere, atitudine pozitiva, automotivare
Sa cunoască/ sa prezinte interes pentru tehnologie
Cunoștințe de limba engleză, nivel conversațional
Cunoștințe operare PC: Excel, Word, PowerPoint
Experiență în vânzări prezinta avantaj
Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări
Limba germana și/sau limba maghiară prezintă avantaj

Descrierea jobului

Descrierea Jobului:
Prospectarea pieței și identificarea de noi potențiali clienți
Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții actuali
Prezentarea companiei noastre și a serviciilor oferite

BANAT ENGineers este o companie tânără germano- româna care are ca scop îmbunătățirea tehnologiei și proceselor de-a lungul lanțului valoric. Specialiști cu mulți ani de experiență în tehnica ștanțării si deformării la rece oferă sprijin de la faza de ofertare, proiectare și până la aprobarea piesei fabricate.
Ce servicii putem oferi?
Consultanta in domeniul ștanțarii și deformării la rece
Consultanta de-a lungul procesului de producție de piese prototip şi/sau serie
Management de proiect
Școlarizări în domeniul ștanțarii și deformării la rece

Vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră la următoarea adresa: info@banateng.eu. Mulțumim.

Expirat
VANZARI  -  BANAT ENGINEERS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles