Vanzari ofertare instalati si echipamente de instalatii

SOFT MEDIA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte importante:
-cunostinte de echipamente si instalatii HVAC, panouri solare termice si panouri fotovoltaice

Reprezinta un avantaj competitiv:
-absolvent al Facultatii de Instalatii sau al unei facultati cu profil tehnic
-cunostinte minime de Autocad reprezinta un avantaj
-cunostinte limba engleza
-posibilitatea si dorinta de a aparea in videoclipurile pe care le realizam in cadrul companiei pentru promovarea echipamentelor noastre

​Ofertele catre clientii nostri se transmit prin email/ telefonic!!

Descrierea jobului

Compania noastra scoate la concurs un post de reprezentant de vanzari al echipamentelor de instalatii.
Comercializam pe baza cererilor de echipamente, cererilor de proiect sau pe baza comenzilor sosite prin intermediul website-ului nostru:
-sisteme de panouri solare termice,
-sisteme si componente de panouri solare fotovoltaice,
-pompe de caldura,
-arzatoare pe combustibil solid si lichid,
-ventiloconvectoare,
-sisteme de ventilatie cu recuperare de caldura casnice si industriale,
-ventilatoare industriale
-sisteme de filtrare si purificare a apei.

Ofertele pe care le trimiteti sunt exclusiv pentru sisteme sau pentru echipamentele care alcatuiesc aceste sisteme, insa nu si pentru manoperea.
Nu executam lucrari de instalatii.

Beneficii:

- dobanditi o ampla cunoaștere a domeniului, intampinand proiecte de la o simpla cerere de echipament pana la proiecte complexe industriale
- mediu de placut de lucru, fara stres, alcatuit dintr-o echipa complexa si dinamica;
- stabilitate într-o companie romaneasca din 2007 care functioneaza sănătos din punct de vedere economic, fara anumite dependente de contracte dedicate
- abonament servicii medicale Regina Maria
- bonusuri in funcție de rezultat
- posibilitatea de a lucra uneori de la distanta
- posibilitatea anumitor solutii de transport

Ofertele catre clientii nostri se transmit prin email/ telefonic!!

Inca din 2008, echipa Climasoft impartaseste pasiunea pentru sistemele de instalatii cu energie regenerabila, de eficeintizarea consumului si de imbunatatirea calitatii vietii.

Suntem o echipa de profesionisti pasionati de performanta. De-a lungul activitatii am acumulat experienta, am consolidat relatii comericale cu majoritatea producatorlor si distribuitorilor de echipamente de instalatii si am onorat sute de contracte cu succes.
Pana in anul 2019, echipa Climasoft a oferit servicii complete de la consultanta, proiectare, ofertare de echipamente, instalare si punere in functiune a lucarilor de instalații industriale si rezidentiale.
Implementarea proiectelor pe tot teritoriul Romaniei ne-a ajutat sa avem o imagine solida asupra particularitatilor tehnologice din acestui domeniu, experienta care a putut fi valorificata ulterior in etapa urmatoare a evolutiei companiei noastre.

Dupa anul 2019 ne-am orientat si ne-am specializat exclusiv in directia comecializarii de echipamente, devenind totodata distribuitori exclusivi in Romania pentru anumiti producatori de echipamente din domeniu.
Publicat 29 apr. 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos