Publicat 22 Oct 2007 | Reactualizat 20 Nov 2007 | Expiră 22 Oct 2007

Vanzari IT

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cauta persoane cu abilitati comerciale, bune cunostinte calculatoare si tehnica de calcul, abilitati de comunicare si negociere, rezistenta la stres cu experienta de minim 1 an intr-un department comercial. Se ofera conditii bune de munca, salar motivant (fix + procentual), training si posibilitati de promovare. Avantaj-cunostinte contabilitate primara !

Descrierea jobului

Pastrarea si marirea portofoliului de clienti. Vanzari directe si consultanta catre client. Va rugam specificati pentru care din punctele de lucru aplicati, Iasi, Bucuresti sau Cluj - Napoca

Companie nationala cu mai multe puncte de lucru in tara. Importator direct si distribuitor produse IT.

Expirat
Vanzari IT  -  Madd Electronics Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles