#VANZARI DUTY FREE SHOPS RECRUITMENT-Louis Vuitton

OCEAN JOBS - 200 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu 1200 - 2500 USD
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Personalitate placuta
Team Player
Orientare catre clienti
Educat/a
Limba engleza nivel bun , alte limbi straine reprezinta un avantaj nu o conditie
Minim 21 Ani
Cunosterea unor marci cum ar fi : Huggo Boss , D&G, Armani etc reprezinta un avantaj dar nu o conditie
Disponibilitate de incepere imediata
Experienta in vanzari
Experienta anteriora pe vase de croaziera reprezinta un plus

Descrierea jobului

DUTY FREE SHOPS STAFF

SHOP STAFF - FAST TRACK MANAGER - AST SHOP MANAGER -DUTY FREE MANAGER

Responsabil cu vanzarea produselor de brand in magazinele duty free de pe navele de croaziera in urmatoarele departamente :

PARFUMURI
COSMETICE
CEASURI
BIJUTERII
BAGS SHOP -FURLA ,D&G , GUCCI etc
CLOTHES SHOPS BRAND -TOMMY -HUGO-PAUL & SHARK -ARMANI ..etc
BEAUTY COSMETICS
LOGO SHOP
LIQUER AND TABACO
TOY SHOPS

Beneficii:
Parte din Cea mai mare companie de duty free concesionar pe majoritatea navelor de croaziera
Se ofera salarizare fixa plus comisioane din vanzari .
Navele de croaziera sunt in -SUA -CARAIBE -EUROPA-ASIA-ALASKA
Specializare in domeniu ( fine watch/ cosmetics/perfumes/jewelry )
Posibilitate de avanzare de la shops staff la specialist, Fast Track Manager /ast shop manager / Shop Manager /District Manager /Corporate Supervisor or head office in Miami

POZITIILE CAUTATE

-SHOP STAFF
-FAST TRACK MANAGER
-FINE WATCH SPECIALIST
-JEWLERY SPECIALIST
-AST. SHOP MANAGER -
SHOP MANAGER

Agentie de plasare forta de munca ce activeaza in orasul Brasov. Se fac plasari pe vasele de croaziera fluviale si oceanice.

www.oceanjobs.ro

email : jobs@oceanjobs.ro / operations@oceanjobs.ro

telefon: 0721 311 334 / 0721 351 638

Publicat 22 ian. 2022 Reactualizat 21 feb. 2022 Expiră 21 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos