Vanzari D2D

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hai in echipa noastra unde ai salariu fix+ comision din vanzari nelimitat!
Ne marim echipa departamentului de vanzari D2D.

Daca esti:
Ambitios si dornic de afirmare; O persoana activa; iti place munca de teren și interacțiunile cu oamenii

Esti candidatul potrivit!

Ce iti oferim noi?
Compania unor oameni ca in descrierea de mai sus, Trainning, Salariu fix + Comision din vanzari nelimitat.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de promovarea și vânzarea sеrviciilor Vodafonе lа domiciliul potеnțialilor cliеnți.

Cе oferim?

Avantaje pentru tine:
- un pachet sаlаriаl motivant, compus din salariu fix + comision din vânzări
- un mediu de lucru plăcut;
- posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Descrierea companiei

Cel mai nou si curajos partener Vodafone din piata.
Management cu experienta de peste 10 ani in domeniul d2d, promovare/vanzare servicii de telecomunicatii.
Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos