VANZARI / CUSTOMER SUPPORT CROMATOGARFIE SI SPECTROMETRIE

Pro Analysis Systems 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Licentiat in chimie, biochimie sau fizica
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara
  • Disponibilitate instruiri in strainatate
  • Cunostinte operare calculator
  • Disponibilitate de a invata si a se perfectiona continuu

Descrierea jobului

Contactare / mentinere relatii clienti, promovare echipamente, redactare oferte, instruire beneficiar.

Beneficii: mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica, pachet salarial atractiv, tichete de masa.

Configurare, comercializare, dezvoltare de metode echipamente de laborator
Publicat 26 Sept. 2022 Reactualizat 24 Oct. 2022 Expiră 26 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.