Publicat 14 Iun 2018 | Reactualizat 19 Iun 2018 | Expiră 15 Iul 2018

Vânzător / Consultant Pet Shop

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești candidatul ideal dacă:

- Ești o fire pozitivă și sociabilă

- Ești punctual și atent la detalii

- Iubești animalele

* experiența în vânzări este un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:

- recomandarea produsele aflate la vânzare în Pet Shop și oferirea informațiilor corecte clienților într-un mod profesionist (vei beneficia de training la început)

- recepționarea mărfurilor conform facturilor

- aranjarea produselelor pe raft

- marcarea produselor cu prețuri

- menținerea unui mediu de lucru ordonat și curat

- răspunsul la telefon în vederea programărilor pe partea de frizerie canină

Beneficii:

- mediu de lucru plăcut

- colectiv tânăr

- salariu motivant

- training plătit

- program fix (Dacă vă fi cazul de ore suplimentare vor fi plătite corespunzător)

Suntem o echipă tânără în plină expansiune. Scopul nostru este să oferim servicii de cea mai bună calitate tuturor animăluțelor care ne calcă pragul. Locația pentru care căutăm un coleg este în Pantelimon.

Expirat
Vânzător / Consultant Pet Shop  -  Aldeea Pet SRL