Publicat 23 Oct 2018 | Reactualizat 18 Nov 2018 | Expiră 22 Nov 2018

Vânzător Buftea, Șos. București - Târgoviște, Full Time(f/m)

1 post |  Aplicare externa
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
 Vânzător Buftea, Șos. București - Târgoviște, Full Time (f/m)

Pentru a putea acumula și aprofunda cât mai multe cunoștințe adecvate domeniului dvs. de activitate, Lidl îți oferă un program complex de formare care cuprinde atât aspecte teoretice, cât și metode practice.
Pe parcursul acestei perioade ești îndrumat de către trainer-ul desemnat din magazin.
Vânzător (f/m)
Responsabilități
 Activitatea de încasare
 Se asigură că principiile de prezentare a mărfii sunt respectate
 Deservește cu amabilitate și rapid clienții
 Cunoaște normele pentru produsele alimentare și nealimentare
 Menține ordinea și curățenia la locul de muncă
 Participă la realizarea inventarelor
 Îndrumă teoretic și practic noii angajați
Profilul tău
 Amabilitatea și orientarea către clienți
 Capacitatea de a lucra cu plăcere într-o echipă
 Angajament personal și flexibilitate
 Experiența în domeniu reprezintă un avantaj
 Punctualitate și rezistență la stres
Beneficii
 Pachet salarial atractiv și peste medie
 Instruire sistematică și practică
 Mediu de lucru plăcut, modern și dinamic
 Posibilitatea de dezvoltare profesională
Ești interesat(ă)?
Te rugăm să completezi formularul online de candidatură și să atașezi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoțit de o scrisoare de intenție ce specifică poziția pentru care dorești să aplici.
Candidaturile incomplete sau incompatibile nu pot fi luate în considerare pentru următoarea etapă a procesului de recrutare.
Lidl Discount S.R.L.
Aplicați aic
Ai aplicat
Vânzător Buftea, Șos. București - Târgoviște, Full Time(f/m)  -  Lidl Discount S.R.L.