Publicat 14 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 14 Nov 2019

URBANIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru proiectele noastre nationale dorim sa aducem in cadrul echipei un Urbanist cu competente in arhitectura.

Descrierea jobului:
– Participa si coordoneaza intocmirea, in cadrul unei echipe pluridisciplinare, a documentatiilor de urbanism precum si elaborarea documentatiei pentru obtinerea avizelor necesare adoptarii acestora;
– Planifica si urmareste procesul de avizare si adoptare a documentatiilor de urbanism si participa la toate etapele de consultare si avizare ale acestora;
– Face parte din echipa tehnica pentru proiectele TBL ce presupun competente de proiectare de arhitectura si urbanism.

Descrierea jobului

Profil Candidat:
– Absolvent al Facultatii de Urbanism, posesor de drept semnatura RUR. Dreptul de semnatura OAR este un plus;
– Peste 5 ani experienta in domeniul proiectarii de urbanism (cu activitate demonstrabila in intocmirea documentaţiilor de urbanism PUD, PUZ, PUG, incluzând elaborarea documentaţiilor pentru avize specifice);
– Cunostinte solide AutoCAD, ArhiCAD, Corel si alte programe de design.

Reprezinta un plus:
– Experienta in proiectarea de arhitectura;
– Cunoasterea legislatiei ce reglementeaza proiectarea in domeniul urbanistic si arhitectura;
– Utilizator experimentat MS Office.

Total Business Land este o companie dinamică, cu o activitate în permanenţă dezvoltare, prezentă pe piaţa serviciilor de consultanţă profesională în următoarele domenii: - Topografie şi cadastru general; - Servicii şi studii de mediu; - Arheologie preventiva şi studii istorice; - Proiectare urbanistică; - Servicii de consultanţă în inginerie şi dezvoltarea proiectelor; - Servicii land management. Suntem o echipă de consultanți cu competențe pluridisciplinare și cu o experiență de nivel internațional în cadrul unor proiecte industriale de cea mai înaltă complexitate. Experiența noastră precum şi ariile de expertiză complementare pe care le acoperim ne permit să îndeplinim obiectivele de business identificate împreună cu clientul. Configurăm echipe de experţi în domenii specializate, cu înalta expertiză naţională sau internaţională. Adaptăm specificul echipelor la industrii cu înaltă specializare. Mobilizăm echipe multidisciplinare care pot realiza obiective complexe şi strategiile clientului pe termen mediu şi lung.

Expirat
URBANIST  -  Total Business Land SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles