Publicat 12 Oct 2020 | Reactualizat 11 Nov 2020 | Expiră 12 Nov 2020

Ucenic si dezmembrator pentru dezmembrari auto

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

serios , punctual , responsabil , muncitor
preferabil cu domiciliu in Voluntari , Afumati sau in zona

Descrierea jobului

demontare autoturisme
aranjare piese in depozit
ambalare si etichetare piese
Salariu negociabil in functie de performante
Se deconteaza transport

Descrierea companiei

Parc dezmembrari auto comuna Dascalu , judet Ilfov

Expirat
Ucenic si dezmembrator pentru dezmembrari auto  -  scop distribution

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles