Trezorier

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane, recruteaza trezorier, pentru clientul sau care ofera servicii de de asistență tehnică pentru ATM-uri.

Responsibilities:

efectueaza operatiuni de predare/primire valori/ chei automate bancare la/de la casierul colector conform comenzilor inregistrate in sistem

efectueza operatiuni de pre-procesare (desigilare saci/ casete automate bancare, inregistrare declaratii clienti) si preda valorile pentru procesare catre verificator valori

inregistreaza in sistemul informatic valorile pe categorii de valori (numerar, dosare credit, tichete de masa) si efectueaza operatiuni de reconciliere in cazul apatiei diferentelor

organizeaza si controleaza activitatile de pregatire a numerarului si casetelor automatelor bancare pentru alimentarea acestora, numerarului pentru remiterea catre client cf. comenzilor si a tichetelor si bonurilor valorice pentru remiterea catre emitenti

intocmeste rapoarte zilnice/ procese verbale in cazul constatarii diferentelor privind soldul valorilor din tezaur

raspunde de stocul faptic si scriptic al valorilor din tezaur si participa la inventarierea stocului conform reglementarilor interne

Candidate Profile:

• Studii medii ( in curs sau finalizate)

• Experienta intr-o functie similara constituie avantaj

• Abilitati de comunicare verbala si scrisa

• Atentie la detalii si viteza de reactie

• Usurinta asimilare diverse programe operare/ aplicatii informatice

• Disponibilitate lucru in ture 12/24, 12/48

Benefits:

•  un loc de munca stabil cu posibilitatea de dezvoltare si promovare

•  salariu motivant si platit la timp, cu toate taxele calculate si platite conform legislatiei in vigoare

• orele suplimentare si sporul aferent , orele de noapte si sporul aferent , impreuna cu bonusurile

•  tichete de masa in valoare de 20 lei/zi lucrata

• abonamente la clinica medicala privata pentru tine ca si salariat si membrii familiei tale

•  o zi libera platita cu ocazia zilei tale de nastere

•  decontarea cheltuielilor de transport in limita a 40 lei lunar

• contributie la pensie privata pilon III

• facilitati bancare/ conditii preferentiale la cele 3 banci actionari ai companiei

• concediu de odihna in functie de vechimea in munca, de la 21 zile lucratoare pana la 27 zile lucratoare anual

• alte bonusuri/ adaosuri lunare/ trimestriale in functie de atingerea obiectivelor stabilite

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022