de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Reactualizat 16 Apr 2019 | Expiră 19 Apr 2019

TRAVEL CONSULTANT Destinatii Exotice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai entuziasm,energie si flexibilitate vino sa te alaturi echipei noastre in CLUJ NAPOCA
Asteptam cu interes CV persoanelor cu :
- experienta in vanzari/relationare de minim 1 an
- engleza - nivel avansat
- disponibilitate pt deplasare in tara si strainatate

Oferim :
- venit motivant ( parte fixa + comision din vanzari )
- posibilitate de dezvoltare personala si profesionala
- participare la traguri si expozitii
- participare info tripuri in afara tarii

Descrierea jobului

- Oferta si consiliere clienti in functie de solicitarile /destinatie/perioada
- Intocmirea facturilor aferente conform serviciilor solicitate de client
- Urmarirea incasarii contravalorii acestor documente;
- Respectarea regulilor generate de sistemele de rezervari si informarea clientului asupra acestor reguli , procedurile / regulamentele interne cu privire la circuitul documentelor, regulile de lucru existente in agentie, precum si normativele legale in vigoare
- Actualizarea ofertelor promotionale
- Intocmirea rapoartelor de activitate/vanzari
- Actualiarea bazei de date cu clientii agentiei si furnizorii de servicii
- Arhivarea documentele specifice activitatilor desfasurate
- Intocmirea cu regularitate a rapoartelor privind vanzarile

Descrierea companiei

De ce OCEANIA TRAVEL ?
Noi iti oferim toate motivele pentru a trai cele mai frumoase momente din viata ta!
TU fa-ti bagajele si lasa-ti grijile in seama noastra!

Expirat
TRAVEL CONSULTANT Destinatii Exotice  -  OCEANIA COMTUR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles