check_circle

Job verificat

|Publicat 08 Apr 2019 | Reactualizat 15 Apr 2019 | Expiră 08 Mai 2019

TRANSLATOR FRANCEZA - ROMANA in FRANTA

3 posturi

Candidatul ideal

1. NU se cer competenţe de nivel tehnic .
2. Îmbunătăţeşte comunicarea în cadrul echipei.
3. Gândire analitică şi mentalitatea capabilă să rezolve problemele într-un mod optim
4. Capacităţi de comunicare şi interrelaţionare personală.
15. Abilităţi de comunicare în limba franceza (nivel mediu).

Competenţe personale:
1. Iniţiativă şi atitudine pro-activă, gândire preventivă
3. Perseverenţă şi hotărâre.
4. Aliniere la valorile şi cultura organizaţiei.
5. Capacitatea de a menţine controlul în situaţii dificile.
6. Integritate: constituie un model de comportament pe plan profesional şi personal, cu preţuirea valorilor morale şi etice individuale şi de grup.
7. Capacitatea de a păstra confidenţialitatea datelor
8. Îşi apreciază cu justeţe atât punctele tari, cât şi pe cele slabe.

Descrierea jobului

Asigura comunicarea intre partea franceza si partea romana in conditii optime.

S.E.T.I. face parte din grupul de firma REALTEC-GROUPE SAS, Franta, care are ca obiect de activitate furnizarea de servicii, materiale si utilaje in domeniul petrochimie/rafinarii.

TRANSLATOR FRANCEZA - ROMANA in FRANTA  -  SECTION EUROPEENNE DE TRAVAUX INDUSTRIELS SRL