Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 03 Aug 2007

training manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

tanar
dinamic
abilitati de lucru cu oamenii

Descrierea jobului

Responsabilitati
Organizarea , coordonarea si supravegherea proceselor de training ale companiei Dezvoltarea, implementarea si controlul proceselor de training a fortelor de vanzare
trainingul trainerilor fortelor de vanzare
trainingul directorilor regionali

trimiteti cv pana la data de 10 august la adresa kapusneak@salvegroup.com
Motivarea si sustinerea echipei
conceperea metologiei si prezentarea de baza pentru training
Monitorizarea si supervizarea trainingurilor
sa ajute directorii regionali cu organizarea trainingurilor si sa le prezinte evaluarea seminariilor
Cooperarea la pregatirea materialelor publicitare si marketing pentru forta de vanzare
Indeplinirea celorlate sarcini date de catre directorul executiv
responsabilitate directa fata de directorul executiv
Analiza trainingurilor necesare fortelor de vanzare
Pregatirea si actualizarea materialelor de training
Controlul efectivatatii trainingurilor
Pregatirea, evaluarea si controlul resurselor umane si fortei de vanzare

Cerinte
Experienta in sfera trainingurilor este bine venita
Experienta in domeniul trainingului minim 1 an
Abilitati de comunicare si organizare
abilitati de prezentare,
persoana responsabila
flexibil , entuziasmat, dinamic
cunostintele de slovaca si engleza sunt binevenite
cunostintele de MS Excel si MS PowerPoint constitue un avantaj

Descrierea companiei

Firma activeaza in domeniul asigurarilor

Expirat
training manager  -  Salve Club Broker de Pensii Private

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles