Publicat 10 Oct 2019 | Reactualizat 09 Nov 2019 | Expiră 10 Nov 2019

TRAINER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te simti confortabil in fata unei camera pline de oameni? Iti place sa initiezi o discutie? Crezi ca orice lucru poate fi invatat?
Atunci esti persoana de care avem nevoie!

​Ne dorim sa ai:

  • experienta in sustinerea de traininguri/worshopuri/programe de instruire si invatare;
  • rabdare și pasiune pentru dezvoltarea oamenilor, creativitate, nivel ridicat de energie, carisma;
  • abilitati excelente de comunicare;
  • capacitatea de a gasi solutii si metode creative de predare, in functie de ritmul si nevoile celorlalti;
  • cunostinte operare PC foarte bune;
  • abilitatea de a lucra independent, dar si intr-o echipa;
  • conduita etica si capacitatea de a respecta normele si procedurile companiei;
  • disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

  • sa identifici si sa evaluezi nevoile de training ale companiei;
  • sa folosesti materialele de training conform strategiei de formare a companiei, in acord cu nevoile clientului;
  • sa sustii si sa conduci sesiuni de training si formare pentru angajati;
  • sa urmaresti transferul competentelor dobandite in urma trainingurilor;
  • sa efectuezi rapoarte periodice legate de activitate.

Ce oferim:
  • spatiu de lucru central, aproape de Piata Romana;
  • program de lucru flexibil;
  • mediu de lucru placut, in care poti sa iti dezvolti abilitatile;
  • salariu fix+bonuri de masa+decont transport;
  • posibilitatea de a creste si de a te dezvolta odata cu compania.

Advalia Services Srl este filiala romaneasca a unuia din cele mai importante grupuri internationale de BPO (Business Process outsourcing).

Advalia Services este o societate nou infiintata dar deja furnizoare de servicii de contact center si back office pentru cele mai importante companii din Romania si vine in completarea activităților de contact center tradiționale, dezvoltand o serie de soluții tehnologice inovatoare, cu scopul de a îmbunătăți experiența clienților și de a creste oportunitățile de vânzare si retention.

Expirat
TRAINER  -  Advalia Services SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles