Publicat 11 Oct 2019 | Expiră 11 Nov 2019

Trainer specialist in estetica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne marim echipa in Bucuresti

- Experienta in folosirea echipamentelor de remodelare corporala si infrumusetare constituie un avantaj
- Dornic sa invete lucruri noi si sa ajute la implementarea noilor tehnologii
- Abilitati de comunicare si capacitatea de a se exprima coerent si fara dificultate in fata publicului
- Proactiv si implicat
- Disponibil pentru deplasari si efort prelungit
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
- Permis de conducere categoria B obligatoriu

Descrierea jobului

- Un mediu profesional, prietenos, aparatura inovativa si o cafea buna pentru a-ti incepe ziua cu forte proaspete si incarcat cu energie
- Cunoasterea produselor din portofoliu, prezentarea si promovarea acestora
- Suport in procesul de vanzare prin sustinerea demonstratiilor practice cu echipamentele BTL
- After sales - Instuirea clientului final in vederea utilizarii echipamentelor BTL prin traininguri in locatia clinicii/salonului
- Oportunitatea de a intalni persoane noi si de a face schimb de experienta
- Posibilitate de dezvoltare profesionala continua si accesul la cele mai noi tehnologii dezvoltate de catre echipa BTL
- Acompaniat de oameni extraordinari care te vor face sa te simti inspirat in fiecare zi

Compania BTL a fost fondata in 1993 si activeaza in 3 domenii medicale: fizioterapie, cardiologie si estetica medicala. Astazi, suntem lideri mondiali in estetica medicala si fizioterapie, acoperind 5 continente cu sucursale directe in 55 de tari, peste 1500 de angajati, si 250 de ingineri R&D.

BTL Romania Aparatura Medicala, si-a inceput activitatea în 1997.
Experienta de peste 20 de ani in productia echipamentelor medicale, ne ofera un avantaj major in indeplinirea nevoilor terapeutilor si pacientilor.

Misiunea noastra este atingerea perfectiunii in termeni de eficienta, functionare, accesibilitate si nu in ultimul rand design. Rezultatele medicale ale aparatelor noastre sunt sprijinite de un numar mare de cercetari si studii clinice.

Expirat
Trainer specialist in estetica  -  BTL Romania Aparatura Medicala SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles