Publicat 09 Mar 2018 | Reactualizat 08 Apr 2018 | Expiră 09 Apr 2018

Trainer Sibiu

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoana dinamica, pozitiva, orientata spre rezultate, cu excelente abilitati de comunicare;
  • Experienta de Trainer/Facilitator, pe o pozitie similara constituie un avantaj
  • Fluenta in limba Germana (nivel avansat)
  • Fluenta in limba Engleza (nivel avansat)
  • Atestat de formator (constituie un avantaj)
  • Excelent Customer Service, abilitate de a lucra sub stres si implicit grad ridicat de adapdabilitate
  • Responsabilitate si ownership asupra performantelor
  • Cunostinte avansate ale suitei Microsoft Office, in special Powerpoint si Excel
  • Acuratete si eficienta in indeplinirea taskurilor, bune abilitati de prioritizare si time management

Descrierea jobului

  • Planificarea si livrarea programelor de training specifice proiectului
  • Identificarea nevoilor de training si customizarea programelor de training, dupa caz
  • Stabilirea scopurilor si obiectivele de training, precum si a metodelor de instruire.
  • Elaborarea materialelor de training, precum si identificarea si propunerea unor metode de imbunatatire a procedurilor si proceselor interne de formare;
  • Ajuta permanent membrii echipei in vederea atingerii obiectivelor cantitative si calitative prin: sesiuni de coaching si oferirea de feedback privind rezultatele de training
  • Ofera suport procesului de integrare a noilor angajati

Companie americana de outsourcing, care detine unul dintre cele mai mari centre de suport de pe piata din Romania. Se afla in primele 15 cele mai bune companii din lume din domeniul sau de activitate. In acelasi timp, portofoliul nostru de clienti include companii din Top Forbes 500, precum si firme europene de top.

www.cgsinc.com

Expirat
Trainer Sibiu  -  Computer Generated Solutions Romania SRL