Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 21 Iun 2010

TRAINER LIMBI MODERNE

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunoasterea excelenta a limbii moderne pentru care se aplica;
- student in an terminal la Facultatea de Limbi Moderne sau absolvent;
- certificatele internationale reprezinta un mare avantaj (ex: CPE - Certificate of Proficiency in English);
- studiul in tara de origine a limbii sau vorbirea acesteia in mod nativ reprezinta un mare avantaj;
- experienta in munca cu adultii si in predare;
- disponibilitate pentru cel putin 4 zile pe saptamana;
- disponibilitate pentru colaborare pe termen mediu sau lung;
- disponibilitate pentru studiu si perfectionare continua;

Descrierea jobului

DESCRIERE JOB:
- oferta se refera la angajarea de colaboratori pentru predarea de llimbi moderne in special pentru
companii, pe baza de proiect.
- in general un proiect dureaza de la 4 luni in sus si se desfasoara la sediul companiilor client.

RESPONSABILITATI:
- predarea limbii moderne adultilor;
- adoptarea unei metode interactive de predare.
- pregatirea suportului de curs;
- urmarirea indicatoriilor de eficienta recomandati de companie;
- raportarea activitatii;

BENEFICII:
- bonificatie motivanta,
- munca intr-un mediu concurential pentru firme de prestigiu;
- activitate pe baza de proiect (project based); aplicantul poate sa aiba un alt job principal;
- posibilitatea extinderii colaborarii la un program full time;

Companie nationala ce activeaza in domeniul educatiei adultilor prin cursuri de limbi moderne si
training de soft skills. EuCom Romania este un furnizor integrat de servicii lingvistice cu sistem de
management al calitatii certificat conform EN ISO 9001:2000. Compania are ca principali clienti
segmentul corporate un important consumator de formare profesionala.

Cei interesati sunt rugati sa trimita un C.V. actualizat in limba romana si in limba engleza pe adresa nicoleta.muntean@eucom.ro. Pentru alte informatii despre compania EuCom Romania va rugam sa accesati site-ul web www.eucom.ro
Toate aplicatiile sunt tratate cu confidentialitate.

Expirat
TRAINER LIMBI MODERNE  -  EuCom Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles