Trainer IT Robotica si Programare

Centrul Itprenori S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Centrul ITprenori te caută pe tine.

Dacă ști că ai răbdare cu cei mici, copii de la 6 ani la 12 și înțelegi adoleșcenții, atunci primul criteriu l-ai îndeplinit deja.

Cunoștințele în programare și robotică sunt necesare pentru cursurile pe care noi le predăm celor mici și dacă, pe lângă aceste cunoștințe ești o persoană creativă, inventivă și dornică de a învăța alături de noi, atunci ai îndeplinit și al doi-lea criteriu.

Mai rămâne să ne trimiți CV-ul tău pentru a avea o discuție liberă și prietenoasă.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • planificarea si dezvoltarea sesiunilor de curs
  • comunicare cu clienții și companiile partenere
  • predarea cursurilor
Beneficii:
  • 60% din timp work from home
  • 40% predarea cursurilor in locatiile stabilite
  • posibilitatea de dezvoltare

Centrul ITprenori, o echipă ce își dores să ofere copiilor informații din domeniul IT și în același timp să le ofere cunoștințele necesare de limba engleză pentru a se pregăti pentru viitorul ce îi așteaptă.
Suntem activi din 2019 pe piață și fiecare membru al echipe Centrului ITprenori are o experiență de minim 10 ani în domeniul programării, dezvoltării de software și hardware dar și experiență în pedagogie.

#Solutii #eficiente pentru #învățare
#itprenori.ro va pune la dispozitie nenumărate #cursuri #IT la care puteti aplica.
Publicat 29 Sept. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.